Лікування ясен
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Лікування ясен

Уважне ставлення до стану ясен - важливий фактор у здоров'ї зубів

Клініка «Са-Ната» на Лук'янівці пропонує комплекс послуг з лікування захворювань ясен на різних стадіях прогресування:

 • Діагностика стану тканин ротової порожнини
 • Механічна і ультразвукова чистка зубних відкладень (скайлінг)
 • Полірування коренів зубів
Уважне ставлення до стану ясен - важливий фактор у здоров
 • Медикаментозне лікування гінгівіту, пародонтиту та пародонтозу
 • Вектор терапія
 • Закритий кюретаж лазером
 • Різні типи хірургічних втручань
 • Шинування зубів скловолоконною ниткою

Оптимальний спосіб лікування обов'язково буде знайдений

Найчастіше фахівцям-пародонтологам  клініки «Са-Ната» на Лук'янівці доводиться стикатися з такими захворюваннями ясен,
як гінгівіт, пародонтит і пародонтоз. У будь-якому випадку лікування ясен (Київ) починається з видалення м'яких і твердих зубних відкладень. З цією метою проводиться процедура під назвою скейлинг, який може бути як механічним, так і ультразвуковим. Після очищення поверхня кореня зуба полірується, що в подальшому сприяє уповільненню процесу накопичення відкладень.

Іноді вище означених процедур достатньо для усунення запального процесу в так званих пародонтальних кишенях. В інших випадках лікування триває щоб уникнути втрати тканин, які підтримують зуб (периодонтальної  зв'язки, альвеолярної кістки). До недавнього часу подібне лікування обов'язково передбачало хірургічне втручання. Сьогодні у хірургічного лікування з'явилися альтернативи. У тому ж випадку, коли операції не уникнути, вона, переважно, проводиться з використанням лазера.

Стоматологія (Лук'янівка) пропонує пацієнтам широкий спектр процедур із застосуванням лазера, які мають ряд безперечних достоїнств. Так, з використанням лазера при лікуванні пародонтиту вдається досягати високих показників успішної регенерації тканин. Крім цього, лікування пародонтиту (Київ) лазерними методиками проходить без шкоди для зубної емалі і з мінімумом неприємних відчуттів.

У клініці «Са-Ната» за допомогою лазера здійснюються такі процедури: деепітелізація (видалення зайвого епітелію), гінгівектомія (висічення патологічних розростань тканин ясен), кюретаж (видалення клітин епітелію зі стінок пародонтальної  кишені і випарювання грануляційної тканини), а також клаптеві операції. Всі ці операції після вирішення основного завдання закінчуються гемокоагуляцією і бактерицидною обробкою поверхні.

Для збереження зубів при важкому пародонтозі застосовуються інноваційні методики

Пацієнтам клініки «Са-Ната» гарантується лікування зубів (Київ) із застосуванням всіх найсучасніших існуючих методик. Так, уникнути видалення великої кількості зубів в зв'язку з їх розхитування при пародонтозі вдається за допомогою шинування - з'єднання декількох зубів в нерухомий блок. Пацієнту може бути показано як тимчасове шинування зубів в Києві з застосуванням ортодонтичної конструкції на дроті з кламмерним кріпленням, так і постійне з використанням надміцної скловолоконної нитки.

Ефективна альтернатива хірургічним операціям при лікуванні ясен

Найуспішнішим нововведенням останніх років в сфері пародонтології можна назвати вектор-терапію, яка забезпечує вирішення завдань, які раніше вимагали традиційної хірургії. У клініці «Са-Ната» результативно використовується апарат «Vector» німецького виробництва - унікальний запатентований ультразвуковий пристрій для атравматичного лікування широкого спектру патологій пародонту.

Вектор терапія (Київ) дає можливість зняти надясенні і підясенні зубні конкременти, зруйнувати бактеріальну біоплівку на поверхні коренів, відполірувати зуб, а також видалити ендотоксини з зубоясенних кишень. Лікування ясен Вектором дозволяє видалити біоплівку і бактерії з коренів на самому дні пародонтальної  кишені в анатомічно складних областях. М'які тканини, при цьому, не ушкоджуються.

Фахівці клініки «Са-Ната» допоможуть вилікувати захворювання і не допустити його розвитку знову

У нас в клініці за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75 здійснюється не тільки комплекс ефективних заходів щодо лікування захворювань ясен будь-якого ступеня складності, але і проводиться їх первинна профілактика, а також процедури щодо попередження рецидивів.

Фахівці клініки «Са-Ната» допоможуть вилікувати захворювання і не допустити його розвитку знову

Пацієнтам, які відносяться до групи ризику розвитку запалення пародонту, надаються індивідуальні консультації щодо гігієни ротової порожнини в домашніх умовах, застосування фторидів і режиму харчування.

При наявності будь-якої стоматологічної проблеми Вам забезпечений професійний підхід та оптимальні рішення!

Лікування ясен, наші роботи

Лікування ясен, вартість послуг

 •  

  Лікування ясен

  • Закритий кюретаж лазером (1 щелепа)
   1700
Поділитися
Вверх