Лікування та пломбування зубів
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Лікування та пломбування зубів

Здорові молочні зуби - це комфорт малюка і спокій його батьків

Дитяча стоматологія «Са-Ната» на Лук'янівці забезпечує маленьким пацієнтам проведення наступних процедур:

 • Різних видів лікування карієсу
 • Обробку кореневих каналів
 • Пломбування зубів склоіономірним цементом
 • Установку пломб «ТвінкіСтар»
 • Лікування періодонтиту
Здорові молочні зуби - це комфорт малюка і спокій його батьків

Лікування карієсу та інших захворювань ротової порожнини у дітей має свою специфіку

Лікування карієсу та інших захворювань ротової порожнини у дітей має свою специфіку

Серед лікарського персоналу клініки «Са-Ната» - вузькопрофільні фахівці в сфері лікування молочних зубів. Їх знання і досвід, а також наявність сучасного обладнання та матеріалів допомагають позбавити малюків від таких проблем, як карієс, пульпіт, періодонтит іперіостіт. Своєчасне і адекватне лікування зубів дитини - це дієвий спосіб профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, ларингіту та ГРЗ. Крім іншого, лікування зубів (Київ) - це важливий крок у забезпеченні комфорту малюка. З неприємним запахом з рота і потемнілими зубами він навряд чи можливий.

Найбільш надійний спосіб лікування карієсу - це очищення каріозних порожнин з використанням спеціальної апаратури з подальшим пломбуванням. При наявності пульпіту також проводиться девіталізація пульпи і обробка кореневих каналів. В даний час в стоматологічній практиці використовується досить багато якісних пломбувальних матеріалів, в числі яких суто «дитячі» (наприклад, різнокольорові пломби «ТвінкіСтар»). У багатьох випадках дитині цілком доцільно встановлювати пломби з композитних фотополімерних матеріалів. Правда, застосування даних матеріалів вимагає дуже ретельного очищення зуба, що може забезпечити тільки спокійна поведінка дитини під час процедури.

Сучасні способи анестезії допомагають подолати страх

Дитяча стоматологія (Київ) пропонує сучасні способи знеболювання, які апробовані і отримали схвалення європейських фахівців. Зокрема, використовується двоетапна місцева анестезія: на першому етапі проводиться аплікаційної знеболювання місця уколу, на другому - за допомогою ін'єкції вводиться анестетик. Як правило, це препарат на основі артикаїну – безпечний та ефективний засіб, який можна застосовувати з 4-х років. Крім місцевої анестезії в окремих випадках може бути використана поверхнева седація - введення дитини в стан напівсну з можливістю реагувати на команди лікаря. Для даного виду седації, переважно, використовується суміш закису азоту і кисню.

Сучасні способи анестезії допомагають подолати страх

Використовувати бормашину при лікуванні карієсу більше не обов'язково

Використовувати бормашину при лікуванні карієсу більше не обов

Дитяча стоматологія (Лук'янівка) має в своєму арсеналі методиками обробки ураженого карієсом зуба без бормашини. Зокрема, мова йде про застосування інноваційної німецької методики Icon. Показана вона на ранніх етапах патогенезу карієсу - стадії білої або пігментованої плями.

Процедура з використанням Icon проходить в кілька етапів: на першому - поверхня зуба очищається, на другому - на неї наноситься протравлюючий гель IconEtch, на третьому - гель змивають, а зуб просушують, на четвертому - нерівності та заглиблення заповнюються полімером IconInfoltrat, на п'ятому - проводиться полімеризація речовини за допомогою спеціальної лампи.

Результати лікування в клініці «Са-Ната» перевершать Ваші кращі очікування

Результати лікування в клініці «Са-Ната» перевершать Ваші кращі очікування

Цілодобові дитяча стоматологія «Са-Ната» на Лук'янівці - це клініка, де для маленьких пацієнтів створені самі затишні умови. До нас Ви можете сміливо привести свого малюка на перший візит до стоматолога. Також ми зуміємо допомогти в тому випадку, якщо у дитини вже сформувалася одонтофобія.

Після візиту в нашу клініку малюк перестане  вірити розповідям про «страшних» стоматологів!

Лікування та пломбування зубів, вартість послуг

 •  

  Лікування та пломбування зубів

  • Пломба з стеклоиономерного цементу
   450-560
Поділитися
Вверх