Лікування карієсу
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Лікування карієсу

Якщо Ви кривитесь  при кожному ковтку гарячого чаю і  відчуваєте язиком порожнину в зубі - прийшов час лікувати карієс!

Терапевтична стоматологія «Са-Ната» на Лук'янівці пропонує наступні процедури, спрямовані на усунення карієсу і його наслідків:

 • Ремінералізацію і фторування зубів
 • Пломби з фотополімерного матеріалу
 • Повітряно-абразивну обробку (лікування без бор-машини)
 • Пломби з склоіономірного цементу
 • Лазерну терапію

Сучасні пломби - це повне відновлення функцій і здорового зовнішнього вигляду зубів

Найбільш поширеною процедурою в ході лікування карієсу є пломбування попередньо оброблених порожнин, що утворилися в результаті прогресування захворювання. Терапевтична стоматологія (Київ) сьогодні забезпечує пацієнтам установку пломб, які не тільки міцні і довговічні, але і повністю сумісні з природним зубом з естетичних якостей.

Матеріали для пломбування підбираються стоматологом індивідуально відповідно до кольору, фактури і прозорості зуба. При необхідності в процесі формування пломби відтворюється наближена до природної архітектура зуба з ямками, фісурами, горбками і іншими рельєфними деталями. Найбільш популярним матеріалом для пломбування на сьогоднішній день є склокомпозити. Їх стоматолог накладає пошарово, домагаючись бездоганного заповнення порожнини і гарного зовнішнього вигляду. Тверднуть ці матеріали під впливом синього світла.

Лікування зубів у дітей без «монстра» під назвою бор-машина

Цілодобова дитяча стоматологія «Са-Ната» на Лук'янівці пропонує унікальні способи лікування для самих маленьких і боязких пацієнтів. Сьогодні існує можливість обійтися без бор-машини при обробці каріозних порожнин. У нашій клініці з успіхом використовується повітряно-абразивна обробка (так звана повітряно-кінетична техніка), яка забезпечує безконтактне очищення порожнин потоком повітря з дрібнозернистими абразивними речовинами. Спеціальні піскоструминні апарати дають можливість уникнути однієї з найнеприємніших в лікуванні зубів процедури - свердління.

 Ефективність лікування карієсу підвищує використання лазера

Відгуки про стоматологічні клініки Києва свідчать про те, що ще далеко не скрізь в повсякденну практику увійшли сучасні методики. Однак в клініці «Са-Ната» їх використовують дуже широко. Так, лікування карієсу стає набагато більш успішним із застосуванням лазерної терапії. Під впливом лазерного променю відбувається знищення уражених карієсом клітин. У той же час, здорова емаль не зачіпається. Крім цього, лазер забезпечує очищення певної зони від хвороботворних бактерій.

Карієс сам нікуди не зникне: при його наявності Вам варто нанести візит в клініку «Са-Ната»!

Терапевтична стоматологія (Лук'янівка) передбачає тільки комфортні варіанти терапії без болю. Тому боязнь больових відчуттів не може більше служити виправданням для відкладання візиту до стоматолога. У клініці «Са-Ната» за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75 ми надамо допомогу в будь-який зручний для Вас час!

 

Рекомендації стоматолога: розвитку карієсу можна не допустити

Початкові стадії карієсу і підвищену чутливість зубів можна усунути за допомогою фторування і ремінералізації. Суть цих процедур полягає в обробці зубів спеціальними складами, що містять в досить високій концентрації речовини, необхідні для зміцнення емалі. Ремінералізація і фторування зубів (Київ) особливо рекомендується проводити в дитячому віці, коли зубна емаль тільки формується, а також під час вагітності, коли ресурси материнського організму віддаються майбутній дитині.

Після візиту в нашу клініку Вас чекає чудовий результат!

Лікування карієсу, вартість послуг

 •  

  Лікування карієсу

  • Пломба з фотополімерного матеріалу
   450-700
  • Пломба з склоіономерного цементу
   300-550
Поділитися
Вверх