Імплантологія
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Імплантологія

Втрату зубів зараз можна компенсувати

Втрату зубів зараз можна компенсувати

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пропонується комплекс послуг по імплантації зубів:

 • Установка імплантатів виробництва Ізраїлю і Німеччини
 • Установка імплантатів системи «ANKYLOS» виробництва Франції
 • Ортодонтичні мікроімпланти
 • Синус-Ліфтинг (операції по потовщення кістки)

Імплантація зубів сьогодні - це відпрацьована до дрібниць технологія

Почитавши відгуки про стоматологічні клініки Києва, пацієнт може засумніватися в безпеці і ефективності процедури імплантації зубів. Дійсно, застосування даної стоматологічної методики вимагає наявності в клініці спеціальної апаратури, а також вузькоспеціалізованого лікаря. Клініка «Са-Ната» - стоматологія, відгуки про яку не дарма найпозитивніші. У нас дотримуються всі умови для успішної імплантації. Тому результат незмінно відповідає очікуванням пацієнтів.

Стоматологія (Лук'янівка) передбачає установку імплантату, як незалежну від сусідніх зубів структуру, яка має титановий «корінь» і коронку з металокераміки або іншого матеріалу. Зубні імпланти гармонійно вписуються в природний зубний ряд, компенсуючі втрачені зуби.

Імплантація зубів (Київ), ціни на яку в клініці «Са-Ната» цілком демократичні, проводиться в кілька етапів з досить великим проміжком часу між ними. На першому етапі здійснюється препарування спеціальної мініатюрної фрезою направляючого каналу і установка в ньому внутрішньокісткового елементу. На другому - вгвинчування в раніше встановлений елемент формувача ясен. На третьому - замість формувача ясен угвинчується абатмент і фіксується коронка.

Імплантація зубів сьогодні - це відпрацьована до дрібниць технологія

Сьогодні в клініці «Са-Ната» поряд з іншими конструкціями використовуються інноваційні імплантати французького бренду «ANKYLOS». Одним з їх переваг є запатентована різьба, яка сприяє вдалий остеоінтеграції. Імплантат цього бренду являє собою конусну конструкцію, яка в порівняння з традиційною шестигранною дає можливість досягти більш довгостроковій стабільності без ризику потрапляння всередину бактерій і вологи.

Використання мікроімплантатів - нова технологія ортодонтичного лікування

Використання мікроімплантатів - нова технологія ортодонтичного лікування

Застосування брекет-систем або інших конструкцій для виправлення прикусу не завжди дає необхідний результат в силу об'єктивної причини - опорою для установки коригуючого апарату служать власні зуби пацієнта, які не завжди стабільні. Мікроімплантація забезпечує створення опор (якорів), які не схильні до зміщення. Ці конструкції являють собою крихітні гвинти з титану, які імплантуються в кісткову тканину щелепи. На них, в свою чергу, можна надійно закріпити ортодонтичний апарат. З використанням технології мікроімплантаціі фахівцям клініки «Са-Ната» на Лук'янівці вдається досягати більш передбачуваних, точних і естетичних результатів виправлення прикусу.

Наявність передового обладнання - запорука ефективної імплантації зубів

Фахівці клініки «Са-Ната» успішно застосовують в своїй практиці інноваційні прилади, що підвищують безпеку та результативність усіх етапів імплантації зубів. Точність хірургічних маніпуляцій в кістковій тканині на етапі підготовки до імплантації штучного «кореня» зуба забезпечує використання фізіодіспенсера. Сучасні модифікації даного приладу оснащені системою автоматичного калібрування крутного моменту і органічною LED-підсвіткою, що дає можливість хірургу впевнено виконувати всі необхідні дії.

Наявність передового обладнання - запорука ефективної імплантації зубів

Окремий напрямок роботи фахівців нашої клініки - це лазерна стоматологія, відгуки про яку можна прочитати на сайті. З використанням відповідної апаратури проводиться лазерна імплантація зубів (Київ). Застосування лазера забезпечує ряд переваг - підвищується швидкість імплантації і загоєння рани, відзначається антибактеріальний ефект, знижується больовий синдром. Лазерна стоматологія в Києві - це напрям, який дуже інтенсивно розвивається. Безсумнівно, за ним майбутнє.

У клініці «Са-Ната» сучасний рівень імплантації зубів гарантується

У клініці «Са-Ната» сучасний рівень імплантації зубів гарантується

Запрошуємо Вас за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75! Крім бездоганної якості послуг, що надаються в нашій клініці пацієнтам забезпечується затишна атмосфера і повне взаєморозуміння з лікарями. Навіть найскладніша процедура буде проведена безболісно і з мінімумом дискомфорту!

Результати імплантації зубів важливо зберегти на довгі роки

Після процедури імплантації зубів необхідно неухильно дотримуватися рекомендацій стоматолога щодо догляду за ротовою порожниною. Зокрема, слід правильно користуватися зубною щіткою і нитками, наносити візити лікаря для огляду відповідно до графіка через 3-4 місяці.

Переконайтеся самі, сучасна імплантація зубів - це безпечно і результативно!

Результати імплантації зубів важливо зберегти на довгі роки

Імплантологія, наші роботи

 •  

  Імплантологія

  Імплантологія

  Цікава робота нашого головного лікаря Василя Володимировича.

  Відповідальність за цю роботу та результат не брала жодна клініка в місті Київ. Результат перевершив всі очікування, найголовнішим, була довіра пацієнта клініці і довіра до свого лікаря! У пацієнта не було жодного свого зуба, були присутні тільки два імплантати, які ставили давно і не в нашій клініці. Для початку були зроблені BPS - протези, це ультрасучасний продукт, що з'явився в результаті поєднання високоякісного матеріалу і тісної співпраці зубних техніків і стоматологів. Так само була зроблена фіксація одного протеза на 2-х імплантатах користуючись системою локаторів. Протези зроблені за технологією біфункціональна система протезування. Саме ці протези максимально точно відновлюють відсутність зубів при повній їх втраті. Вигляд мають естетичний, ніж звичайний протез і вони набагато функціональні! Для їх виготовлення потрібно набагато більше діагностики як в кріслі клініки, так і в лабораторії високого рівня. Завдяки такій системі протезування, думка пацієнтів змінюється в мить. Подивіться, як наша пацієнтка щиро радіє і посміхається, вона задоволена і щаслива, адже такій посмішці, навіть голлівудські зірки позаздрять!

   

  Браво Василь Володимирович! Браво! Золоті руки у Вас!


  Імплантологія

  Приклад одномоментної імплантації хірурга імплантолога Вищої категорії - Миколи Івановича та ортопеда, Головного лікаря - Василя Володимировича. У даній ситуації, стан кісткової тканини дозволило відновити пацієнтові зруйнований зуб, за допомогою одномоментної імплантації. Відразу ж після видалення залишків зруйнованого зуба в лунку був встановлений імплант. Результат бачимо на фото. Це якраз та ситуація, коли відтягувати видалення не можна, тому, що запалення руйнує кісткову тканину! На все свій час!


  Імплантологія

  У пацієнтки була рухливість верхніх і відсутність бічних зубів. В першу чергу було проведено пародонтологічне лікування та зроблені тимчасові коронки. Була зроблена кісткова пластика верхньої щелепи та встановлені імплантати на нижніх та верхніх щелепах. Коли готові були все імплантати до протезування, зробили цирконієвий міст, цирконієві абатменти, керамічні коронки на імплантати та вініри e-max press cad cam на передні зуби. Цю роботу виконала ціла команда професіоналів Са-Нати з нашим головним лікарем Василем Володимировичем. Не зважаючи на тривалість та складність всього процесу, ми досягли відмінного результату завдяки професіоналізму наших фахівців, витримки та довіри пацієнта.

   

Імплантологія, вартість послуг

 •  

  Імплантологія

  • Установка імплантату "Alpha Bio" виробництва Ізраїль
   5300
  • Установка імплантату виробництва Німеччина
   від 7500
  • Установка імплантату системи «ANKYLOS» (Німеччина)
   від 12000
  • Установка імплантату MIS С1 (конус) виробництва Ізраїль
   6900
  • Установка імплантату Straumann (Швейцарія)
   19950
  • Установка імплантату MegaGen
   от 7900
  • Установка ортодонтического мікроімпланти
   3500
  • Синус-Ліфтинг, потовщення кістки
   от 4000
  • * ціна діє на кожен другий імплантат
  • ** Акція діє тільки до кінця лютого
Поділитися
Вверх