Брекети
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Брекети

Ідеальна посмішка коштує Ваших зусиль

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці для Вас підберуть оптимальну схему корекції прикусу брекетами. Нами використовуються:

 • Металеві брекет-системи
 • Після керамічні брекети
 • Комбіновані брекет-системи
 • Сапфірові брекет-системи
 • Лінгвальні брекети
Ідеальна посмішка коштує Ваших зусиль

З брекетами можна виправити більшість дефектів прикусу в будь-якому віці

Корекція прикусу (Київ) сьогодні передбачає використання широкого спектру модифікацій брекет-систем. З хх носінням можна усунути, практично, будь-який дефект зубного ряду. За конструкцією брекет-системи являють собою набір пластинок, з'єднаних дугами. За матеріалом вони поділяються на металеві, керамічні і сапфірові. За способом установки - вестибулярні (закріплюються на передній поверхні зубів) і лінгвальні (фіксуються зсередини). За способом фіксації дуги до пластин - звичайні (які потребують значної сили для переміщення) і самолігуючі (забезпечують виражений ефект з додатком меншої сили).

Перед тим, як пацієнту призначаються брекети (Київ), йому необхідно пройти комплексне обстеження. Ключовий пункт діагностики - панорамний знімок (Лук'янівка). Тільки після аналізу індивідуальних діагностичних даних пацієнта стоматолог може підібрати оптимальний спосіб виправлення прикусу, а також позначити необхідну тривалість носіння ортодонтичної конструкції (від 6 місяців до 2 років).

Кольорові брекети - модний тренд для тінейджерів

Кольорові брекети - модний тренд для тінейджерів

Далеко не всі підлітки спокійно сприймають необхідність носіння металевих скоб на зубах. У сучасній стоматології з'являються новинки, які здатні змінити ставлення до брекетів. У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці тінейджерам пропонуються особливі брекети оригінального зовнішнього вигляду. Зокрема, юні модники можуть вибрати брекети з пластинками різного кольору, у формі сердечок, з блискітками.

Досвідчені стоматологи знають, як не перетворити носіння брекетів на тортури

Клініка «Са-Ната» не просто пропонує ефективне виправлення прикусу у дітей, ціни якого дуже демократичні. Ми з великою увагою ставимося до побажань наших юних пацієнтів. Саме тому носіння коригуючих прикус систем проходить з мінімальним дискомфортом і дуже результативно.

Пропонуємо почати лікування зараз, щоб швидше побачити його результати!

Брекети, вартість послуг

 •  

  Брекети

  • Металева брекет-система (1 щелепа)
   від 16000
  • Керамічна брекет-система (1 щелепа)
   від 25500
  • Сапфірове брекет-система (1 щелепа)
   від 30000
Поділитися
Вверх