Про нас | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Про нас

Про нас

«СА-НАТА» (м. Лук'янівська) - це клініка, яка була заснована для людей і в ім'я людей.

Ми створили всі умови для того, щоб кожен наш пацієнт був як вдома і отримував якісну висококваліфіковану швидку допомогу.

Ми готові до співпраці з усіма людьми, яким необхідна імплантація зубів в Києві, яка допомагає в результаті отримати чудову здорову усмішку.

Необхідно відзначити, що клініка «СА-НАТА» (м. Лук'янівська) в роботі застосовує тільки високі сучасні технології і пропонує такі послуги:

  • Якісні консультації досвідчених лікарів-стоматологів;
  • Терапевтична стоматологія, в яку входить лікування таких захворювань, як пульпіт, карієс, а також реставрація та лікування навіть сильно запущених зубів.
  • Ортопедична стоматологія, спрямована на протезування, яке проводитися за допомогою найкращих новітніх матеріалів і конструкцій; протезування з використанням, так званих металокерамічних коронок, в складі яких є кобальт-хромової сплав або ж сплав дорогих металів, коронки повністю без металу, їх основою є оксид цирконію або ж алюміній. Ми зробимо краще протезування так званими знімними конструкціями з якісними високоміцними замковими кріпленнями.
'
  • Імплантація зубів.
  • Ортодонтична стоматологія, яка допомагає швидко провести реставрацію прикусу, як у дітей, так і у дорослих;
  • Естетична стоматологія, яка полягає в відбілюванні зубів, а також прикрасу їх за допомогою як дорогих, так і доступних за ціною каменів.
  • Якісне лікування ясен (пародонтологія);
  • Хірургічна стоматологія, допомагає швидко, якісно і безболісно видаляти зуби;
'
  • Цифрова рентген-діагностика, яка надає локальні і панорамні знімки;

Ми гарантуємо своїм клієнтам високий захист від зараження різноманітними інфекціями під час лікування, тому нам довіряє багато людей. Досягає клініка цього таким способом: повністю всі інструменти, які потрібні в ході лікування, а також витратні матеріали використовуємо одноразово; Що стосується приміщень, а також обладнання, яке застосовується багаторазово, в кілька етапів проводимо стерилізацію, при цьому використовуємо ультразвук, ультрафіолет, а також різноманітні якісні дезінфектори і автоклави.

Стоматологічна клініка «СА-НАТА» (м. Лук'янівська) створена спеціально для надання Вам чудову можливість отримати посмішку Вашої мрії.

Стоматологічна клініка «СА-НАТА»: «Здорові зуби у всіх і кожного!»

Поділитися
Вверх