УкраїнськаРусскийEnglish
На Позняках
Цілодобова допомога *
 • (097) 89-777-99
* - за попереднім записом
 • Київ, вул. Є.Чавдар, 11
 • Осокорки /Позняки
 • (044) 577-02-67
 • (063) 400-97-97
 • (095) 90-90-457
 • (097) 89-777-99
На Лук`янівці
 • Київ
  ул. Дмитрівська, 75
 • Лук'янівська
 • (044) 220-77-00
 • (097) 00-757-00
 • (095) 007-07-45
 • (063) 775-77-90

Наші роботи

 •  

  Лікування карієсу

  Карієс і його лікування

  На фото Ви можете побачити первинне лікування карієсу! Хочемо нагадати Вам, що рання діагностика карієсу і його лікування дуже важливі, адже навіть невелика плямочка або цяточка, може приховувати величезні руйнування зуба. Важливо не тільки заповнити каріозну порожнину, а й вибудувати природну анатомію зуба! Саме це Ви можете спостерігати в роботі нашої Віти Анатоліївни!

  Телефонуйте і приходьте до нас на консультацію, щоб Ваші зубки вчасно отримали необхідну допомогу.

   

   


  Карієс контактних поверхонь. Mатеріал ESTELITE

 •  

  Знімні апарати

  Відбитки

  Шановні пацієнти, не забувайте відвідувати лікаря стоматолога вчасно. Перший раз ортодонта краще відвідати при зміні прикусу у дитини, щоб уникнути будь-яких ускладнень в подальшому. Запорукою якісної роботи ортодонта є в тому числі правильний відбиток. Для цього необхідні знання про властивості відбиткових матеріалів і особливості роботи з ними, щоб отримати правильну конструкцію для подальшої роботи. Відбитки використовують для отримання робочих і контрольно-діагностичних моделей, потім на цих моделях проводять всі вимірювання і контроль лікування. А робоча модель використовується для виготовлення апаратів, які представлені. За допомогою спеціальних ортодонтичних апаратів, можна виправити відповідну ортодонтичну проблему не вдаючись до брекетів до певного віку, тому дуже важливо відвідувати лікаря своєчасно.

 •  

  Вініри

  Вініри

  Пацієнтка звернулася зі скаргами на естетичний дефект, ускладненість при жуванні, а також дискомфорт в скронево нижньощелепному суглобі. Об'єктивно, зуби стерті на ½, прикус занижений, положення нижньої щелепи заднє, відсутність жувальних зубів. Було проведено терапевтичне лікування каріозних зубів, а також дуже складних кореневих каналів, лікування відбувалося під мікроскопом Leica 320 нашим супер-професіоналом, терапевтом-ендодонтом - Наталією Володимирівною. В процесі лікування наш хірург - імплантолог Микола Іванович встановив імплантати в області бічних зубів і видалив зуби, які не підлягали відновленню. Далі було виконано пародонтологічне лікування нашим провідним фахівцем Вітою Анатоліївною, а саме лазерна пластика ясен і корекція ясенного краю. На початковому етапі лікування, для пацієнтки була зроблена суглобова капа для міорелаксації і підготовки суглобу для підняття прикусу. Коли всі підготовчі етапи були проведені, були зроблені високоестетичні тимчасові коронки фрезеровані cad cam. Свого роду проект майбутньої посмішки і плавна адаптація до нового прикусу. На тимчасових коронках відкоригували прикус, а також форму зубів, погоджуючи з пацієнткою. Після періоду адаптації були зроблені високоестетичні безметалеві коронки з пресованої кераміки e-max press Ivoclar Vivadent. Все протезування робилося в артикуляторі AmannGirbach, з використанням лицьової дуги AmannGirbach. Вся виконана робота була виконана нашим головним лікарем-ортопедом, фахівцем естетичної стоматології і протезування на імплантатах - Василем Володимировичем! В процесі лікування пацієнтки, були збережені "живі" зуби (не видалялися нерви з зубів). Саме Василь Володимирович виступив головним координатором даної злагодженої роботи. Він дуже грамотно зумів організувати весь процес і правильно проконтролювати роботу наших професіоналів! Через 6 місяців, пацієнтка щиро посміхається і відчуває себе комфортно. Дякуємо майстрам своєї справи за терпіння, об'ємну роботу, завзятість і працьовитість!


  Вініри


  Вініри


  Відбілювання і вініри

 •  

  Лазерна стоматологія

  Лазерне відбілювання зубів

  Лазерне відбілювання, яке використовується в нашій клініці має ряд переваг перед іншими методами відбілювання:

  * Швидко - процедура займає близько 20 хвилин

  * Безболісно - пацієнт не відчуває неприємних відчуттів ні під час, ні після процедури

  * Нешкідливо - відбілюючий гель і лазерна активація не шкодить емалі і зуба в цілому, а гель з фтором, який наноситься на зуби в кінці процедури зміцнить їх і захистить від пошкодження карієсом

  * Ефективно - дозволяє досягти максимально можливої ​​білизни зубів в порівнянні з іншими методами.

  Приклад нашої пацієнтки: До відбілювання колір А3

  Після відбілювання колір А1

  Посмішка стала біліше на два тони.

  Для порівняння, колір який був з новою посмішкою.

   

   

  При правильному догляді результат може зберігатися до 10 років.


  Реставрація та лазерне відбілювання зубів

Поділитися
Акції
Вверх
Перезвоним за 10 мин.